Eventaudio.cz

O nás

Vítáme Vás na našem webu Eventaudio.cz – specializujeme se na hudební produkci pro vaše kulturní akce. Naše služby zahrnují kompletní zajištění hudby pro různé události jako jsou svatby, firemní večírky, narozeniny, koncerty, plesy, přehlídky, firemní prezentace a veřejné kulturní akce. 

S našimi zkušenými techniky, moderátory, hudebníky a diskžokeji Vám můžeme poskytnout širokou škálu hudebních žánrů, které se přizpůsobí Vašim potřebám a vkusu. Nabízíme nejen kvalitní hudbu, ale také profesionální zvukovou a světelnou techniku, která zaručí nezapomenutelný zážitek pro Vás a Vaše hosty.

Agentura  Eventaudio.cz se zaměřuje na poskytování pronájmu profesionální audiovizuální techniky od předních světových značek potřebných pro úspěšnou realizaci vaší akce. Pronájem audiovizuální techniky od naší agentury zahrnuje kompletní službu včetně dopravy, instalace, zapojení a následného demontáže vybavení.

Pokud jste provozovatelem nebo pořadatelem těchto kulturních akcí, zajistíme vám kompletní servis a podporu bez nutnosti investovat do vlastního nákladného vybavení.